O nás

Naša firma má spolupracovníkov s viacročnými odbornými skúsenosťami v oblasti výroby a veľkoobchodu pančuchových výrobkov.

Chceli by sme Vám pomôcť pri vybraní z hodných výrobkov podľa spôsobu používania. Značka Gabriella každopádne sleduje módne trendy a podľa toho inovuje svoje výrobky.

Doporučujeme najobľúbenejšie výrobky, ktoré spľnajú všetky požiadávky zákazníka.

Na každodenné použitie sú lycrové pančuchové nohavice názvom Miss Gabriella v hrúbke 10-15-20 den-ov a v rôznych farbách.Na zimné obdobie najpoužívanejšie sú pančuchové nohavice  Mikrofibra 40-60-80-100 den-ové.Ako špeciálne výrobky ponúkame tvarujúce pančuchové nohavice Push-up, Modellati, Medica Relax a podkolienky Massage, ktoré sú impregnované s Aloe Verou. Myslíme aj na tehotné ženy, pre ktorých je podstatné pohodlie a krása s výrobkom pančuchové nohavice Mamma. Na tuhé zimné obdobie ponúkame hrubé pančuchové nohavice a legíny 200-250 až 500 den-ové.Z materiálu špeciálneho česaného poliestra, z mikrofibri a aj z prírodnej bavlny.Nezabudli sme si ani o moletkách, pre ktorých ponúkame kategóriu PLUS SIZE.

Okrem uvedených výrobkov ponúkame sortiment značky PRINCE, ako kvalitné 100% bavlnené ponožky, ktoré sú vyrobené s špeciálnou technológiou.